Klid a pohoda v komfortním a prostorném bytě 2+kk s terasou a garážovým stáním

Cena:  9.900.000 Kč
nebo na hypotéku za 42.639 Kč měsíčně

Vlastnictví: osobní
Druh: 2+kk
Typ: prodej

Okres: Praha 4
Město: Praha
Ulice: Marie Cibulkové

posun vlevo
Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (13).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (14).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (8).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (10).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (9).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (11).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (12).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (15).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (16).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (17).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (18).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (24).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (27).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (21).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (20).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (7).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (3).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (1) - dům.j Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (4).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (6).jpg Prodej pronájem byt 2+kk terasa Pankrác www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera Praha 4 Nusle (28).jpg
posun vpravo
Zakázku nabízí: logo RK QARA s.r.o.

QARA s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 120 00
tel: , mobil: +420 606 113 100
e-mail: info@qara.cz, www: www.qara.cz

Zakázku vyřizuje: makléř

Ondřej Kučera

telefon: 603153446
e-mail: ondrej.kucera@qara.cz


číslo zakázky: REALITYMORAVA 10888/2918
aktualizováno: 24.6.2022 10:29

Zadejte Váš email Zadejte Váš telefon
Dotaz
Vámi vyplněné údaje budou odeslány elektronickou poštou realitní kanceláři inzerující tuto nemovitost. Pro jiné účely nebudou vámi zadané údaje zpracovány, na serverech realityčechy.cz a realitymorava.cz nebudou údaje uloženy.
Zadejte Váš email Zadejte Váš telefon
 
1. termín 2. termín
Vámi vyplněné údaje budou odeslány elektronickou poštou realitní kanceláři inzerující tuto nemovitost. Pro jiné účely nebudou vámi zadané údaje zpracovány, na serverech realityčechy.cz a realitymorava.cz nebudou údaje uloženy.
Zadejte Váš email Zadejte Váš telefon
 
Nabízená cena Komentář k ceně
Vámi vyplněné údaje budou odeslány elektronickou poštou realitní kanceláři inzerující tuto nemovitost. Pro jiné účely nebudou vámi zadané údaje zpracovány, na serverech realityčechy.cz a realitymorava.cz nebudou údaje uloženy.

Popis zakázky


Klidný, prostorný a světlý byt v osobním vlastnictví, dispozičně řešený jako 2+kk s terasou a celkovou výměrou 75,8m2, se nachází ve čtvrtém patře domu z roku 2007. V rámci komfortního bydlení je k bytu garážové stání v přízemí. Bezbariérový dům s recepcí 24/7 a kamerovým systémem má dva vstupy. Jeden z ulice Marie Cibulkové, druhý z ulice Na Pankráci. To vše v atraktivní části pražských Nuslí, pár minut chůzí od zastávky metra.Velkoryse řešený byt má klimatizační jednotku v každém pokoji, ze kterých je vstup na společnou terasu o výměře 10m2. V samostatné ložnici je vestavěná skříň, další úložný prostor je na centrální chodbě bytu, ze které je vstup do velkého obývacího pokoje... Pokračování popisu zakázky >> s plně vybavenou kuchyňskou linkou s kamennou pracovní deskou. V koupelně je vana, umyvadlo a částečně oddělená toaleta. Podlahy jsou převážně dřevěné, stejně tak okna s elektrickými žaluziemi a orientací do klidného vnitrobloku. Lokalita je výjimečná nejen perfektní dopravní dostupností autem a MHD, odkud za pár minut dojdete na zastávku metra Pražského povstání. Také v okolí najdete vyhlášené restaurace, oblíbené obchody a další služby ke každodennímu využití. V blízkosti je také sportovní centrum, příjemný park Na Topolce, Vyšehradské sady s cyklostezkou až do centra města.Jde o krásnou nemovitost, vhodnou na bydlení i na investici. Více informací Vám rád sdělím na uvedených kontaktech, nebo ideálně osobně na prohlídce.Ondřej Kučera - osobní realitní makléř
<< Zkrátit popis zakázky

Podrobné informace Obytná plocha76   Stavvýborný 
Elektřinaneuvedeno  Nadz. podlaží
Plynneuvedeno  Výtahano 
Vodaneuvedeno  Sklepne 
Koupelnaneuvedeno  Balkónano 
Telefonneuvedeno  Lodžiene 
Vytápěníneuvedeno  Garážano 
Inž.sítěne  Parkovištěne 

Energetický štítek C (130 kWh/m2/rok)

počet zobrazení 53x

Další nemovitosti tohoto prodejce