Klidná a pohodová nemovitost v Braníku na prodej, ulice Školní

Cena:  4.600.000 Kč
nebo na hypotéku za 19.812 Kč měsíčně

Vlastnictví: osobní
Druh: 1+kk
Typ: prodej

Okres: Praha 4
Město: Praha
Ulice: Školní

posun vlevo
Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (16).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (2) - plánky.jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (29).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (13).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (19).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (17).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (18).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (15).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (27).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (30).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (31).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (33).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (35).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (36).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (26).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (23).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (24).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (21).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (37).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (22).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (38).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (4).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (1).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (3).jpg Prodej jednotky ©kolní Braník Praha www.ondrejkucera.com Ondřej Kučera (2).jpg
posun vpravo
Zakázku nabízí: logo RK QARA s.r.o.

QARA s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 120 00
tel: , mobil: +420 606 113 100
e-mail: info@qara.cz, www: www.qara.cz

Zakázku vyřizuje: makléř

Ondřej Kučera

telefon: 603153446
e-mail: ondrej.kucera@qara.cz


číslo zakázky: REALITYMORAVA 10659/2918
aktualizováno: 24.6.2022 10:35

Zadejte Váš email Zadejte Váš telefon
Dotaz
Vámi vyplněné údaje budou odeslány elektronickou poštou realitní kanceláři inzerující tuto nemovitost. Pro jiné účely nebudou vámi zadané údaje zpracovány, na serverech realityčechy.cz a realitymorava.cz nebudou údaje uloženy.
Zadejte Váš email Zadejte Váš telefon
 
1. termín 2. termín
Vámi vyplněné údaje budou odeslány elektronickou poštou realitní kanceláři inzerující tuto nemovitost. Pro jiné účely nebudou vámi zadané údaje zpracovány, na serverech realityčechy.cz a realitymorava.cz nebudou údaje uloženy.
Zadejte Váš email Zadejte Váš telefon
 
Nabízená cena Komentář k ceně
Vámi vyplněné údaje budou odeslány elektronickou poštou realitní kanceláři inzerující tuto nemovitost. Pro jiné účely nebudou vámi zadané údaje zpracovány, na serverech realityčechy.cz a realitymorava.cz nebudou údaje uloženy.

Popis zakázky


Představujeme Vám prodej unikátního nebytového prostoru s možností víceúčelového využití. Nachází se v ulici Školní, atraktivní pražské čtvrti Braník. Nabízí příjemný klid pro práci, studium a odpočinek. Dispozičně je rozdělený na hlavní místnost s kuchyní a se vstupem na slunnou terasu. Dále má koupelnu s vanou a toaletou a prostornou komoru. To vše o celkové ploše 46m2. Na celé střeše domu je společná terasa s krásným otevřeným výhledem do okolí. Za domem je společná zahrada. K dispozici jsou také velké sklepní prostory.V interiéru je nová plovoucí podlaha s novou stěrkou a na venkovní terase nová dřevěná krytina. V koupelně je mozaikové obložení a v komoře nová keramická dlažba. J... Pokračování popisu zakázky >>ednotka má 19,1m2 s výhradním užíváním další místnosti 15,1m2 a výhradním užíváním terasy 12m2, která je ideální například ke grilování, pěstování květin a bylinek, relaxaci a odpočinku. Orientace je západní do klidného a otevřeného vnitrobloku, za kterým je po dohodě možnost soukromého parkování.Cihlový dům s výtahem prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010 s novou střešní terasou a kamerovým systémem u vchodu i na zahradě, která byla také renovována v roce 2021. Od domu se za pět minut chůzí dostanete na autobusovou zastávku (U Staré pošty) a do deseti minut na zastávku tramvaje (Přístaviště). V okolí jsou veškeré obchody, služby a oblíbené podniky, jako například kavárna Periferie, oblíbené Řeznictví Branická, Zmrzlinárna Braník, nebo tanková Plzeň pár metrů od domu v Restauraci Trezor. Za zmínku jistě také stojí Branické skály, Dobeška, stezka u řeky, sportovní areál Hamr a bazén v Podolí. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
<< Zkrátit popis zakázky

Podrobné informace Obytná plocha46   Stavvýborný 
Elektřinaneuvedeno  Nadz. podlaží
Plynneuvedeno  Výtahano 
Vodaneuvedeno  Sklepano 
Koupelnaneuvedeno  Balkónne 
Telefonneuvedeno  Lodžiene 
Vytápěníneuvedeno  Garážne 
Inž.sítěne  Parkovištěne 

Energetický štítek D (146 kWh/m2/rok)

počet zobrazení 112x

Další nemovitosti tohoto prodejce